UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do 10 lat za kradzież kwiatów! A za zabójstwo młoda kobieta z Gdańska dostała 11 lat. Tak oto działa system sądownictwa w Polsce. To właśnie pokazuje całą patologię w wymiarze sprawiedliwości.

lex

Anuluj