Tymczasowy areszt dla agresywnego 35-latka

12
20.03.2017
Tymczasowy areszt dla agresywnego 35-latka
Na trzy miesiące został tymczasowo aresztowany 35-letni Rafał S. Agresywny mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką a także dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym z elbląskich sklepów samoobsługowych. Tam zaatakował ekspedientkę, która próbowała odebrać mu skradziony alkohol.
35-latek znany był z tego, że rozwiązywał problemy agresją. Potwierdzają to przesłuchani przez policję świadkowie, ale również świadczą o tym same czyny, których dopuszczał się mężczyzna. Funkcjonariusze udowodnili mu m.in. znęcanie się nad matką, z którą mieszkał. Był wobec niej agresywny zarówno słownie jak i fizycznie. Dodatkowo oprócz znęcania 35-latkowi zarzuca się dokonanie kradzieży rozbójniczej. Miała ono miejsce w jednym ze sklepów samoobsługowych w Elblągu. Mężczyzna ukradł butelkę alkoholu, a gdy obsługa sklepu próbowała go zatrzymać, ten uderzył kilkakrotnie ekspedientkę. Zrobił to po to, by utrzymać w posiadaniu skradzioną butelkę procentowego trunku. Policjanci prowadzący postępowanie przygotowawcze wnioskowali o tymczasowe aresztowanie Rafała S. Sąd aresztował go na trzy miesiące. Za znęcanie się nad osobą najbliższą może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności. Kradzież rozbójnicza zagrożona jest karą nawet do 10 lat więzienia.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

chętnie bym zutylizował takie ścierwo
imponderabilia (2017.03.20)

info

6  
  1
wypuszczą go, ,, ,jako mała szkodliwość czynu
(2017.03.20)

info

1  
  0
Szefi mam nadzieja tylko taka że się tam Toba zaopiekuje i po Grypsowaniu do wora ze ścierwiem pseudo gangster hahahaha
Czytelnik (2017.03.20)

info

9  
  0
Za znęcanie nad matką powinien być jeden paragraf - utylizacja !
(2017.03.20)

info

8  
  0
No i w końcu przyszła pora na tego śmiecia ! Brawo !!!
Hahahaahahah (2017.03.20)

info

10  
  0
To dziś na mieście wielka impreza ! Wypijmy za to
Doniu (2017.03.20)
Na samym wjeździe na halickiej już pękła a kolejki długie hehe
Pozdro (2017.03.20)
TO NIE JEST SZEFLER! 35 lat to za młody na Szeflera bo ten to ma aktualnie już minimum 40 na karku. Poza tym co jak co ale ten człowiek na pewno by nie bawił się w takie rzeczy jak kradzież butelki wódki ze sklepu i nie tłukł się z ekspedientką.
Stefan88 (2017.03.20)

info

1  
  0
@Doniu - To gdzie pijemy ja stawiam.
Szefler (2017.03.20)
Volkswagen T4 bialy do sprzedania
Zizi z gwiezdnej (2017.03.21)

info

0  
  0