UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szefi mam nadzieja tylko taka że się tam Toba zaopiekuje i po Grypsowaniu do wora ze ścierwiem pseudo gangster hahahaha
Czytelnik
Szefi mam nadzieja tylko taka że się tam Toba zaopiekuje i po Grypsowaniu do wora ze ścierwiem pseudo gangster hahahaha
Czytelnik