„Szkieło” aresztowany
fot. policja
Sąd Rejonowy w Elblągu na wniosek prokuratora i policjantów aresztował na trzy miesiące 60-latka, który jest podejrzany o okradanie elblążan i pasłęczan w ich mieszkaniach. Wyjątkowo uciążliwy złodziej został zatrzymany w minionym tygodniu przez policjantów kryminalnych. Śledczy ustalili, że areszt będzie najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji, gdyż zatrzymany nie miał zamiaru skończyć z tym procederem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.