Wybrany wątek opinii
Dziwne że dostała od gościa w klamę aż jej "telewizory"połamał i jeszcze zdążyła mu fotkę strzelić. Druga rzecz że za 1,5 tysia - dobrze płacą sprzątaczkom.
Do moderacji
Odpowiedz
0
8
jak się weźmie na raty to się ma
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Nigdzie nie napisano, że to "sprzątaczka", ale że "sprzątała" a to już zasadnicza różnica :-P
Do moderacji
Odpowiedz
3
0