Wybrany wątek opinii

Dziwne że dostała od gościa w klamę aż jej "telewizory"połamał i jeszcze zdążyła mu fotkę strzelić. Druga rzecz że za 1,5 tysia - dobrze płacą sprzątaczkom.
(2016.08.29)
jak się weźmie na raty to się ma
SPRZATACZKA (2016.08.30)
Nigdzie nie napisano, że to "sprzątaczka", ale że "sprzątała" a to już zasadnicza różnica :-P
(2016.08.30)
Powrót do komentarzy