Sprzedali w lombardzie kradzioną szlifierkę

2
01.03.2018
Sprzedali w lombardzie kradzioną szlifierkę
Policjanci z Elbląga zatrzymali dwóch mężczyzn pod zarzutem kradzieży szlifierki. Podejrzani sprzedali ją w jednym z lombardów. Pracownik zorientował się, że to „trafny” sprzęt i powiadomił policję. Kilka ulic dalej funkcjonariusze prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy od razu się przyznali. Trafili do policyjnej celi. Byli wcześniej notowani za podobne czyny. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.
Wczoraj po południu (28 lutego) do jednego z lombardów na terenie Elbląga weszło dwóch mężczyzn z nową szlifierką. Zaraz po transakcji pracownik punktu zorientował się, że sprzęt pochodzi z kradzieży. Był reklamowany jako produkt promocyjny w jednym z popularnych marketów. Na miejsce przyjechali wezwani przez niego policjanci, którzy dzięki rysopisowi, kilka ulic dalej, zatrzymali dwóch podejrzanych. 33-latek i jego 23-letni wspólnik przyznali się do kradzieży. Byli wcześniej notowani za podobne czyny. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

"Trafny" czy "trefny"? W sumie niewielka różnica, coś jak między krzykiem a kszykiem :) Panie Jakubie, nie wypada. .. Pozdrawiam z sympatią :)
KierownikSekcjiOrtograficznej (2018.03.01)

info

1  
  0
Młody szopen?
Maciuś (2018.03.01)

info

0  
  0