Sprzedali w lombardzie kradzioną szlifierkę
Policjanci z Elbląga zatrzymali dwóch mężczyzn pod zarzutem kradzieży szlifierki. Podejrzani sprzedali ją w jednym z lombardów. Pracownik zorientował się, że to „trafny” sprzęt i powiadomił policję. Kilka ulic dalej funkcjonariusze prewencji zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy od razu się przyznali. Trafili do policyjnej celi. Byli wcześniej notowani za podobne czyny. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.