UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Trafny" czy "trefny"? W sumie niewielka różnica, coś jak między krzykiem a kszykiem :) Panie Jakubie, nie wypada. .. Pozdrawiam z sympatią :)
KierownikSekcjiOrtograficznej
"Trafny" czy "trefny"? W sumie niewielka różnica, coś jak między krzykiem a kszykiem :) Panie Jakubie, nie wypada. .. Pozdrawiam z sympatią :)
KierownikSekcjiOrtograficznej