Rekordzista miał 2,7 promila
(fot. KMP w Elblągu)
Policjanci z Elbląga od piątkowego popołudnia do niedzieli zatrzymali czterech pijanych kierujących. Jeden z nich spowodował nawet wypadek. Mężczyzna miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Swoją podroż autem zakończył na przydrożnym drzewie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat więzienia.