UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakby tak naprawdę zaczęto masowe kontrole na wioskach, to zabrakłoby miejsc we więzieniach. Mimo tego apel do policji o więcej zainteresowania poza Elblągiem.
Jakby tak naprawdę zaczęto masowe kontrole na wioskach, to zabrakłoby miejsc we więzieniach. Mimo tego apel do policji o więcej zainteresowania poza Elblągiem.