UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakby tak naprawdę zaczęto masowe kontrole na wioskach, to zabrakłoby miejsc we więzieniach. Mimo tego apel do policji o więcej zainteresowania poza Elblągiem.


Anuluj