Prowadził auto po amfetaminie
Tester narkotyków potwierdził amfetaminę, fot. KMP Elbląg
Policjanci z elbląskiej prewencji zatrzymali wczoraj 24-latka, który kierował samochodem pod wpływem amfetaminy. Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudził swoim, nienaturalnym, nadpobudliwym zachowaniem. Po badaniu okazało się, że kierowca ma go również w organizmie.