UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
policjanci wczoraj badali trzeźwość kierowców i ze wstydem nie przyznali że wszyscy byli trzeźwi. Czas zacząć badać swoich kolegów w mundurach to dopiero plaga alkoholików bezkarnych za kółkiem
PARPA
policjanci wczoraj badali trzeźwość kierowców i ze wstydem nie przyznali że wszyscy byli trzeźwi. Czas zacząć badać swoich kolegów w mundurach to dopiero plaga alkoholików bezkarnych za kółkiem
PARPA