UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

policjanci wczoraj badali trzeźwość kierowców i ze wstydem nie przyznali że wszyscy byli trzeźwi. Czas zacząć badać swoich kolegów w mundurach to dopiero plaga alkoholików bezkarnych za kółkiem

PARPA

Anuluj