Policjanci wyczuli zapach narkotyku
fot. policja
Policyjny patrol prewencji patrolując ulicę Godlewskiego w Elblągu mijał stojące przy ławce dwie osoby. W pewnym momencie policjanci poczuli zapach marihuany. Postanowili wylegitymować i sprawdzić stojącego przy ławce 25-latka i jego 24-letnią koleżankę. Okazało się, że para miała przy sobie narkotyki.