A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Macierewicz ministrem MSWiA!!!!! Będzie jak w mon!!!!!
Psiego węchu nie oszukasz.
Byś palił byś wiedział hehe
Jeżeli to prawda, że Macierewicz będzie ministrem MSWiA, to jestem za !!!!! Tam potrzeba kogoś z jajami a on je ma !!!!
pała to pała raczej
Buahahaha wyczuli maryche a znalezli piguly i fete no kucfa lepsi niz pies tropiacy