Policjanci odzyskali skradziony skuter

2
24.03.2017
Policjanci odzyskali skradziony skuter
fot. policja
W jednej z miejscowości w okolicach Tolkmicka został skradziony skuter. Policjanci dzielnicowi z Rewiru IV zajęli się tą sprawą. Jej finał był taki, że zatrzymali sprawcę kradzieży i odzyskali skradziony pojazd.
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 42-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o kradzież skutera. Pojazd został zabrany mieszkance jednej z miejscowości pod Tolkmickiem. Wtedy sprawa trafiła na policję. Zajęli się nią funkcjonariusze dzielnicowi, którzy szybko ustalili sprawcę kradzieży. Jako że nie zastali mężczyzny w miejscu zamieszkania, poszukując go sprawdzili miejscowość Kadyny, gdzie również mógł przebywać. Tam napotkali 42-latka przed sklepem. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Skuter ukrył w pomieszczeniu gospodarczym w swoim miejscu zamieszkania.
   Policjanci odzyskali skradziony pojazd. Teraz wróci on do prawowitej właścicielki. 42-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz usłyszy zarzut kradzieży. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A ten co na OGRODACH stoi na poziomie -1,do kogo należy. Nikt nie wie, a stoi już 2 lata. Mówią, że kradziony. A policyja znalezc właściciela nie może momo, że zarejestrowany.
MiśKoralgol (2017.03.24)

info

6  
  0
no i żeś roboty dał niebieskim, teraz będą musieli się zainteresować a nie odłogiem leżeć.
(2017.03.24)

info

6  
  1