UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ten co na OGRODACH stoi na poziomie -1,do kogo należy. Nikt nie wie, a stoi już 2 lata. Mówią, że kradziony. A policyja znalezc właściciela nie może momo, że zarejestrowany.
MiśKoralgol
A ten co na OGRODACH stoi na poziomie -1,do kogo należy. Nikt nie wie, a stoi już 2 lata. Mówią, że kradziony. A policyja znalezc właściciela nie może momo, że zarejestrowany.
MiśKoralgol