Pijany za kółkiem

3
07.05.2017
Pijany za kółkiem
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który kierował vw golfem. W trakcie kontroli wyczuli od niego zapach alkohol. Okazało się, że mężczyzna jest pijany i w takim stanie wsiadł za kierownicę auta.
Sytuacja miała miejsce w sobotę (6 maja) ok. godz. 15 w miejscowości Karczowiska Górne. Tam patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli 43-letniego mężczyznę kierującego vw golfem. Policjanci od razu wyczuli od niego zapach alkoholu. Badanie alkotestem dało wynik 1,80 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna dalej już nie pojechał. Zatrzymano mu prawo jazdy, a samochód odholowano na parking strzeżony. Teraz 43-latka czeka odpowiedzialność przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Policja w takich wioskach pojawia się niezwykle rzadko albo tylko na wezwanie więc ktoś go pewnie pod. .ł ale sukces medialny ogłoszony.
(2017.05.07)

info

1  
  2
nieważne czy ktoś pod czy nie, ważne że bezmózga złapali zanim kogoś nie zabił
WICEMINISTER (2017.05.08)

info

0  
  0
@"Policja w takich wioskach pojawia się niezwykle rzadko" - Właśnie dlatego wsiuny robią co chcą, bo wiedzą, że policja ma gdzieś wyjazdy poza miasto.
(2017.05.08)

info

0  
  0