UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@"Policja w takich wioskach pojawia się niezwykle rzadko" - Właśnie dlatego wsiuny robią co chcą, bo wiedzą, że policja ma gdzieś wyjazdy poza miasto.


Anuluj