Pijany przyjechał zgłosić kradzież telefonu i ...
Do Komendy Miejskiej Policji w Elblągu przyszedł mężczyzna, który chciał zgłosić kradzież telefonu komórkowego. Policjanci wyczuli od niego zapach alkoholu, więc odłożyli przyjęcie zawiadomienia i pouczyli go, aby przyszedł, gdy będzie trzeźwy. To jednak nie koniec tej sprawy.