UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Są agenci, oj są. Robię na zakładzie produkcyjnym. Pewnego razu kolega przyszedł chyba z 2 promilami do roboty i miał chytry plan. .. .. najadł się czosnku aby nie było czuć wyziewu :) No ale oczywiście pijanego pozna się po wielu innych rzeczach, więc plan mu nie do końca wypalił :))
Tadekk