Pijany kierowca zatrzymany dzięki zgłoszeniu
fot. Policja (arch. portEl.pl)
Po otrzymanym od mieszkańca zgłoszeniu braniewscy funkcjonariusze przerwali jazdę 33-latkowi, który prowadził swoje auto mając blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo.