Pijany kierowca zatrzymany dzięki zgłoszeniu

9
11.03.2016
Pijany kierowca zatrzymany dzięki zgłoszeniu
fot. Policja (arch. portEl.pl)
Po otrzymanym od mieszkańca zgłoszeniu braniewscy funkcjonariusze przerwali jazdę 33-latkowi, który prowadził swoje auto mając blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Teraz mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo.
Wczoraj w Braniewie policjanci zostali powiadomieni, że w okolicy myjni zaparkował kierowca, który może być pijany. We wskazane miejsce wysłano patrol. Zgłaszający dodał, że jechał za pojazdem i widział, jak kierujący wykonuje gwałtowne manewry na drodze, postanowił więc o tym fakcie powiadomić funkcjonariuszy. Chwilę później 33-latek został zatrzymany. Przyznał się do tego, że tuż przed jazdą spożywał alkohol. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało, że prowadził mając blisko 1,3 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali również jego prawo jazdy. Teraz za popełnione przestępstwo nieodpowiedzialny kierowca odpowie przed sądem.
   
   Policjanci apelują, aby każdy reagował na niepokojące zachowania innych uczestników ruchu drogowego. Każdy, nawet anonimowo, może powiadomić funkcjonariuszy pod numerem telefonu 112 lub 997 o takim fakcie. Policjanci sprawdzą każdy taki sygnał.
   
   
   
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

ja tak nagrywam policjantów
podpierdalacz (2016.03.11)

info

1  
  4
Kapusta?
uchopingwina (2016.03.11)

info

3  
  2
.. .Jak strzał z doopska i mikrofonu test, dobry tekil i podrabiany fest. .. .
(2016.03.11)

info

2  
  5
Ostatnio jak zgłaszałem to policjant zadał kilka pytań czy oby na pewno mi się tylko nie wydaje, przez 20 km nie wysłano patrolu. A z Malborka do Elbląga było sporo czasu.
Spust_krokodyla (2016.03.12)

info

2  
  0
Uchol powinien dostac medal za odwage
zenobiuszzz (2016.03.12)

info

1  
  1
Konfituro, gdybyś trafil na mnie, nie byłoby już tak fajnie.
(2016.03.12)
kraj ormowców i konfidentów, niedługo każdy będzie za każdym chodził aby szukać haków, w czasei wojny jeden drugiego sprzedawał, dziś też by tak było
wujek (2016.03.12)

info

0  
  10
Niech tak ktoś po pijaku zabije Ci bliską osobę to ciekawe czy pierwszy nie polecisz przykonfidencić.
jaaaaaaa2 (2016.03.12)

info

5  
  1
down bez mozgu ze sie przyznal. .. ..
(2016.03.15)

info

0  
  0