UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio jak zgłaszałem to policjant zadał kilka pytań czy oby na pewno mi się tylko nie wydaje, przez 20 km nie wysłano patrolu. A z Malborka do Elbląga było sporo czasu.
Spust_krokodyla
Ostatnio jak zgłaszałem to policjant zadał kilka pytań czy oby na pewno mi się tylko nie wydaje, przez 20 km nie wysłano patrolu. A z Malborka do Elbląga było sporo czasu.
Spust_krokodyla