UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnio jak zgłaszałem to policjant zadał kilka pytań czy oby na pewno mi się tylko nie wydaje, przez 20 km nie wysłano patrolu. A z Malborka do Elbląga było sporo czasu.

Spust_krokodyla

Anuluj