Pijani kierujący zatrzymani przez policję
fot. policja
Tylko wczoraj (4 września) policjanci z ruchu drogowego przeprowadzając blisko 200 kontroli trzeźwości zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Rekordzista miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za to przed sądem.