UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dziwne, skoro patrol był w miejscowości Władysławowo i tylko jeden przypadek z pijanym rowerzystą? Przecież w tej miejscowości to przynajmniej co drugie auto jeździ za szybko tam, gdzie występują ograniczenia prędkości. Jak zwykle policja nie stanęła na wysokości zadania i jak jeżdżono zbyt szybko tak dalej będą jeździć. Patrole powinny się pojawiać w weekendy od piątku począwszy w szczególności od godzin południowych do wieczora.