Pijana rowerzystka pod Elblągiem

3
19.04.2017
Pijana rowerzystka pod Elblągiem
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 18-letnią dziewczynę, która kierowała rowerem. Po zbadaniu alkotestem okazało się, że jest pijana.
Do zdarzenia doszło wczoraj (18 kwietnia), około godziny 22,  w podelbląskiej miejscowości Żurawiec. To tam policyjny patrol ruchu drogowego zatrzymał młodą kobietę, która jechała rowerem. Styl jazdy zwrócił uwagę policjantów. 18-letnia dziewczyna została zbadana alkotestem. Wynik badania to 1,4 promila alkoholu w organizmie. Jej rower został przekazany innej osobie, a 18-latka wróciła do domu.
   Rowerzysta, który jest pod wpływem alkoholu obecnie może zostać ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Jest to traktowane jako wykroczenie. Niemniej jednak sama jazda rowerem w stanie nietrzeźwości może doprowadzić do poważnego w skutkach wypadku.
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Brawa za kolejny sukces panów policjantów. Jeszcze by złapali kogoś z gramem zioła i lux.
anonimowyhejter (2017.04.19)

info

0  
  3
- a jak by wjechała ci pod samochód na tym rowerze - to inaczej byś gadał. ..
... (2017.04.19)

info

0  
  0
Około godziny 22 i się nie bali tam jechać??? Odważni ci nasi policjanci !!! Dziwne ja mieszkam też na wsi i praktycznie nigdy nie widziałem patrolu a przydałoby się szczególnie w weekendy.
(2017.04.20)

info

0  
  0