UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Około godziny 22 i się nie bali tam jechać??? Odważni ci nasi policjanci !!! Dziwne ja mieszkam też na wsi i praktycznie nigdy nie widziałem patrolu a przydałoby się szczególnie w weekendy.


Anuluj