UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Około godziny 22 i się nie bali tam jechać??? Odważni ci nasi policjanci !!! Dziwne ja mieszkam też na wsi i praktycznie nigdy nie widziałem patrolu a przydałoby się szczególnie w weekendy.
Około godziny 22 i się nie bali tam jechać??? Odważni ci nasi policjanci !!! Dziwne ja mieszkam też na wsi i praktycznie nigdy nie widziałem patrolu a przydałoby się szczególnie w weekendy.