Pijana 36-latka wjechała w ogrodzenie

9
24.04.2016
Pijana 36-latka wjechała w ogrodzenie
36-letnia mieszkanka powiatu elbląskiego odpowie za spowodowanie kolizji oraz jazdę w stanie nietrzeźwości. Z policyjnych ustaleń wynika, że kobieta mając 2,4 promila alkoholu w organizmie straciła panowanie nad autem i wjechała w ogrodzenie prywatnej posesji we Fromborku. Z 36-latką podróżował pasażer.
Co więcej, funkcjonariusze ustalili, że kobieta nie posiada prawa jazdy, za co również będzie musiała odpowiedzieć przed sądem. W piątek (22 kwietnia) po godz. 18 policjanci zostali powiadomieni, że we Fromborku pojazd uderzył w ogrodzenie. Ze zgłoszenia wynikało również, że przy samochodzie znajdują się 2 osoby. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Funkcjonariusze, którzy przeprowadzali interwencję ustalili, że za zdarzenie odpowiedzialna jest kierująca. Z uzyskanych przez policjantów informacji wynika, że 36-latka podróżująca z pasażerem straciła nagle panowanie nad pojazdem, zahaczyła o krawężnik, a następnie wjechała w ogrodzenie prywatnej posesji. Kobietę oraz towarzyszącego jej mężczyznę przetransportowano do szpitala, na szczęście nie odnieśli oni większych obrażeń. Policjanci poddali kierującą badaniu na zawartość alkoholu. Okazało się, że 36-latka prowadziła samochód mając 2,4 promila w organizmie. To jednak nie wszystko. Funkcjonariusze sprawdzając kobietę w policyjnych systemach ustalili, że nie posiada ona prawa jazdy. Teraz będzie musiała odpowiedzieć przed sądem za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia. Odpowiedzialności nie uniknie również osoba, która udostępniła pojazd 36-latce bez uprawnień.
   
st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A mężczyzna miał prawo jazdy ? może to on prowadził ?
bynio199 (2016.04.24)
To cud że kobiety nie zamordowali i nie zgwałcili w pogoni za statystyką.
(2016.04.24)
Lepsze statystyki są żon policjantów terrorystów i psychopatów gdzie koledzy na wezwanie chronią bandytów w niebieskim mundurze bo to jedna krew.
PaniX (2016.04.24)

info

3  
  7
Jak ten portel kłamie. ..
(2016.04.24)
Teraz już wiem dlaczego PIS wygrał wybory.
(2016.04.24)
Głupi zawsze musi mieć dużo czasu żeby załapać na puste gary.
(2016.04.24)

info

3  
  0
ale, jak odpowie za 2,4 oromila, mandat 500 pln ?, a dlaczego nie 5000 pln i 14 dni aresztu ? albo się bawimy z kompletnie pijanymi za kierownicą, i tolerujemy, albo traktujemy jak potencjalnych morderców.
(2016.04.24)

info

5  
  1
Te kobiety to same pijaki i złodzieje, bo każdy pijak to złodziej !
(2016.04.24)

info

2  
  2
jeszcze nie pomyślał, a już zdążył napisać. Brawo!
(2016.04.25)

info

0  
  0