UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale, jak odpowie za 2,4 oromila, mandat 500 pln ?, a dlaczego nie 5000 pln i 14 dni aresztu ? albo się bawimy z kompletnie pijanymi za kierownicą, i tolerujemy, albo traktujemy jak potencjalnych morderców.


Anuluj