Pięć lat więzienia niczego ich nie nauczyło
Kamery zarejestrowały sprawców rozboju, fot. policja
47-letni Piotr T. oraz 41-letni Damian S. byli wcześniej karani za rozboje. Obydwaj w więzieniu spędzili 5 lat. Wczoraj zostali aresztowani na trzy miesiące. Kilka dni temu napadli na dwóch elblążan i ich okradli. Teraz mogą wrócić za kratki nawet na 12 lat.