UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O jakiej resocjalizacji my tu mówimy? Podstawą sądownictwa powinna być kara w celu zadośćuczynienia ofierze a nie troska o biednego kryminalistę.
O jakiej resocjalizacji my tu mówimy? Podstawą sądownictwa powinna być kara w celu zadośćuczynienia ofierze a nie troska o biednego kryminalistę.