UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

O jakiej resocjalizacji my tu mówimy? Podstawą sądownictwa powinna być kara w celu zadośćuczynienia ofierze a nie troska o biednego kryminalistę.


Anuluj