Pędził quadem, sąd go skazał
fot. KMP w Elblągu
Na początku czerwca w Tolkmicku jadący quadem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do w rowu. Na szczęście, w tym zdarzeniu nie ucierpiały inne osoby. Sam kierowca odniósł ogólne obrażenia. 33-latek jechał bez uprawnień, nie miał kasku i - według opinii śledczych - pędził. Sąd wydał wyrok w jego sprawie.