UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Quadowcy z Wikrowa i Wiktorowa powinni takich kar już mieć dziesiątki, nie wspomnę już o motocyklistach jak i rajdowców poj. osobowymi. Ciekawe kiedy za wykroczenia poniosą stosowną karę?


Anuluj