UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Quadowcy z Wikrowa i Wiktorowa powinni takich kar już mieć dziesiątki, nie wspomnę już o motocyklistach jak i rajdowców poj. osobowymi. Ciekawe kiedy za wykroczenia poniosą stosowną karę?
Quadowcy z Wikrowa i Wiktorowa powinni takich kar już mieć dziesiątki, nie wspomnę już o motocyklistach jak i rajdowców poj. osobowymi. Ciekawe kiedy za wykroczenia poniosą stosowną karę?