Odpowie za posiadanie narkotyków
fot. policja
Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli blisko 400 gramów amfetaminy, marihuanę oraz tabletki ecstasy. Śledczy będą wnioskować do sądu o areszt dla zatrzymanego. Wcześniej był karany między innymi za kradzieże i włamania.