UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i teraz gnój będzie karmiony za nasze pieniądze, będzie siedział sobie w ciepełku i ćwiczył na siłowni, powinna być kara śmierci. !
i teraz gnój będzie karmiony za nasze pieniądze, będzie siedział sobie w ciepełku i ćwiczył na siłowni, powinna być kara śmierci. !