Odpowie za jazdę pod wpływem

2
31.07.2017
Odpowie za jazdę pod wpływem
Elbląscy policjanci w ciągu weekendu zrealizowali 226 interwencji. W ich trakcie wylegitymowano 462 osoby, co pozwoliło zatrzymać trzech poszukiwanych. Policjanci z prewencji skontrolowali 22 pojazdy a także przewieźli do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego 30 nietrzeźwych osób.
Policjanci ruchu drogowego podczas obsługiwania kolizji drogowej przy ul. Fromborskiej stwierdzili, że kierujący vw golfem 35-letni Krzysztof O. znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,84 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo okazało się, że 35-latek posiada dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Auto przekazano innej, trzeźwej osobie. Mężczyzna za swój czyn odpowie teraz przed sądem. Za niestosowanie się do orzeczenia sądu może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Tak właśnie Polacy traktują prawo, ma dożywotni zakaz a i tak w dalszym ciągu jeździ autem. Ludzi przestrzegających przepisy się w jakiś sposób gnębi a naruszających jako recydywa traktuje się w sposób wyjątkowo łagodnie. Poprawnemu zawsze wiatr w oczy. W sądach jest dokładnie tak samo, niewinnych się skazuje a cwaniakom się wyjątkowo pobłaża. Ot cały nasz wymiar sprawiedliwości i organy ścigania !!! Konieczne są REFORMY !!!!!
(2017.08.01)

info

0  
  0
w Polsce sprawiedliwość to fikcja, za to represje zwykłych obywateli najwyższe w cywilizowanej Europie.
(2017.08.01)

info

0  
  0