UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak właśnie Polacy traktują prawo, ma dożywotni zakaz a i tak w dalszym ciągu jeździ autem. Ludzi przestrzegających przepisy się w jakiś sposób gnębi a naruszających jako recydywa traktuje się w sposób wyjątkowo łagodnie. Poprawnemu zawsze wiatr w oczy. W sądach jest dokładnie tak samo, niewinnych się skazuje a cwaniakom się wyjątkowo pobłaża. Ot cały nasz wymiar sprawiedliwości i organy ścigania !!! Konieczne są REFORMY !!!!!