Odpowie za jazdę na podwójnym gazie

2
22.02.2018
Odpowie za jazdę na podwójnym gazie
fot. policja
Policjanci z braniewskiej drogówki otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców, który widział, jak za kierownicę wsiada nietrzeźwy mężczyzna. Kiedy policjanci zatrzymali 59-latka, miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie oraz posiadał zakaz sądowy na kierowanie pojazdami.
We wtorek (20 lutego) policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie, że kierujący pojazdem marki skoda przyjechał do sklepu na terenie gm. Płoskinia i prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. Policjanci ustalili właściciela pojazdu i udali się we wskazane miejsce, gdzie miał się znajdować kierujący. Policjanci pod sklepem zastali 59- latka, który na początku nie chciał przyznać się, że to on kierował pojazdem. Jak się później okazało, obawiał się powiedzieć prawdę, ponieważ wiedział że posiada sądowy zakaz kierowania pojazdami. Podczas wykonywania czynności z nietrzeźwym kierującym, mężczyzna przyznał się, że to on prowadził pojazd. Badanie na zawartość alkoholu wykazało, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości i ma ponad 3 promile alkoholu we krwi.
   W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna odbywał już karę pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Teraz odpowie ponownie za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości pomimo orzeczonego zakazu.
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

stary i głupi dziadyga, mógł kogoś zabić
(2018.02.22)

info

1  
  1
Typowy standard i recydywa ! Najczęściej ludzie starsi są tacy głupi, o ile młodzi pędzą to starzy piją. Powinna być konfiskata i płatny parking do końca kary każdemu zatrzymanemu pod wpływem !
(2018.02.22)

info

0  
  1