Odpowie za jazdę na podwójnym gazie
fot. policja
Policjanci z braniewskiej drogówki otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców, który widział, jak za kierownicę wsiada nietrzeźwy mężczyzna. Kiedy policjanci zatrzymali 59-latka, miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie oraz posiadał zakaz sądowy na kierowanie pojazdami.