UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowy standard i recydywa ! Najczęściej ludzie starsi są tacy głupi, o ile młodzi pędzą to starzy piją. Powinna być konfiskata i płatny parking do końca kary każdemu zatrzymanemu pod wpływem !
Typowy standard i recydywa ! Najczęściej ludzie starsi są tacy głupi, o ile młodzi pędzą to starzy piją. Powinna być konfiskata i płatny parking do końca kary każdemu zatrzymanemu pod wpływem !