UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Typowy standard i recydywa ! Najczęściej ludzie starsi są tacy głupi, o ile młodzi pędzą to starzy piją. Powinna być konfiskata i płatny parking do końca kary każdemu zatrzymanemu pod wpływem !


Anuluj