Odpłacił się za uprzejmość

8
27.03.2019
Odpłacił się za uprzejmość
W nocy policjanci interweniowali na jednej z elbląskich ulic. Zatrzymali wandala, który uszkodził samochód. Kierowca zatrzymał auto przed przejściem, żeby przepuścić mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że ta uprzejmość nie spodobała się pieszemu, który zaczął kopać osobowe volvo.
Chwilę później został zatrzymany. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Do tego zdarzenia doszło we wtorek (26 marca) o godz. 22:30 przy skrzyżowaniu ulic Płk. Dąbka z Piłsudskiego. Kierowca osobowego volvo zatrzymał się przed przejściem, żeby przepuścić mężczyznę. Najwyraźniej ta uprzejmość nie spodobała się pieszemu, który… kilka razy kopnął, między innymi w drzwi i błotnik auta. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali wandala. Okazał się nim 27-letni elblążanin. Badanie wykazało u niego 1,8 promila alkoholu w organizmie. Policjanci z patrolu zauważyli również wybitą szybę w pobliskim barze. Do tego dzieła zniszczenia również przyznał się zatrzymany mężczyzna. Szacunkowe straty jakich dokonał oszacowano na blisko 2 tysiące złotych. Odpowie za zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
   
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Do utylizacji. ..
sd (2019.03.27)
@sd - Tylko i wyłącznie. .. .
unfortunately (2019.03.27)
Coraz więcej czubków czujących się jako bezkarni. Policja powinna się nieco sprężać, bo wygląda na to, że będzie zaraz jeszcze gorzej.
(2019.03.27)

info

13  
  1
No i beknie w końcu. Dawno mu się należało. Sebastian Zaklęty, rozumem nie tknięty. ..
Verde (2019.03.27)

info

4  
  0
co grozi to wiemy, ale co w realu to chcielibyśmy wiedzieć. Kiedyś byly Kolegia, a dziś rozprawa po roku i zawiasy. szkoda pracy policji i sądu.
(2019.03.27)

info

1  
  0
naćpany etanolem
(2019.03.28)

info

2  
  0
Mam nadzieję, że Policja i Sąd wykonają swoją pracę właściwie i taki bydlak zostanie zamknięty na długi okres. Za kratki gagatka i do ciężkich robót, żeby mu wybić z głowy takie zachowania.
syriusz (2019.03.28)

info

3  
  0
2 tyś łącznie? To chyba w tym Volvo kopał w opony sam jeden element to 2 tyś plus obniżenie wartości auta kolejne 2 ... Pewnie budapren razem z rzeczoznawcą ciągnął
QbeeQ (2019.03.28)

info

4  
  0