UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coraz więcej czubków czujących się jako bezkarni. Policja powinna się nieco sprężać, bo wygląda na to, że będzie zaraz jeszcze gorzej.
Coraz więcej czubków czujących się jako bezkarni. Policja powinna się nieco sprężać, bo wygląda na to, że będzie zaraz jeszcze gorzej.