41-letni mężczyzna próbował ominąć stojący tramwaj oraz osobowego hyundaia. Sytuacja miała miejsce wczoraj (6 marca) w centrum miasta. Kierujący miał mało miejsca, żeby zmieścić się swoim dostawczym peugeotem, ale próbował. W konsekwencji otarł się o tramwaj oraz drugie zaparkowane auto i… odjechał. Niedługo później został zatrzymany kilka ulic dalej przez patrol ruchu drogowego. Okazało się wtedy, że 41-letni mężczyzna jest pijany. Badanie alkotestem wykazało u niego 3 promile alkoholu w organizmie. W rozmowie z policjantami twierdził, że nie zauważył, aby uszkodził jakiekolwiek pojazdy. Funkcjonariusze sporządzili odpowiednią dokumentację. Dostawczy peugeot trafił na policyjny parking. Mężczyzna odpowie teraz za spowodowanie kolizji oraz jazdę po pijanemu. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter