UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
2 lata moze mu grozic ale w zawieszeniu. czyli nic mu nie grozi, nadal moze wsiasc do auta pijany i jesli kogos nie zabije to nic mu nie grozi. Patologia
ziobroo
2 lata moze mu grozic ale w zawieszeniu. czyli nic mu nie grozi, nadal moze wsiasc do auta pijany i jesli kogos nie zabije to nic mu nie grozi. Patologia
ziobroo