UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

2 lata moze mu grozic ale w zawieszeniu. czyli nic mu nie grozi, nadal moze wsiasc do auta pijany i jesli kogos nie zabije to nic mu nie grozi. Patologia

ziobroo

Anuluj