O 50 km/h za dużo
fot. policja
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali kierującego, który przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 50 km/h. Mężczyzna kierował dostawczym fordem. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące. W tym roku jest to już piąty przypadek „50+”. W 2017 roku policjanci z Elbląga zatrzymali 82 kierowcom prawa jazdy za zbyt szybka jazdę w terenie zabudowanym.