UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oni nie jeżdżą tam, gdzie mogliby "grzać" zgodnie z prawem tylko wybierają drogi z ograniczeniem, bo przecież lepiej jeździ się łamiąc przepisy !!!
moma
Oni nie jeżdżą tam, gdzie mogliby "grzać" zgodnie z prawem tylko wybierają drogi z ograniczeniem, bo przecież lepiej jeździ się łamiąc przepisy !!!
moma