UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oni nie jeżdżą tam, gdzie mogliby "grzać" zgodnie z prawem tylko wybierają drogi z ograniczeniem, bo przecież lepiej jeździ się łamiąc przepisy !!!

moma

Anuluj