Na podwójnym gazie

5
05.04.2017
Na podwójnym gazie
We wtorek, 4 kwietnia funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Grzechotkach zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn podróżujących motorowerem.
W godzinach popołudniowych patrol SG zauważył na jednej z dróg w gminie Pieniężno kierującego motorowerem wraz z pasażerem, którego tor jazdy wskazywał, że uczestnik ruchu drogowego może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze SG zatrzymali podróżujących i od razu wyczuli woń alkoholu. Okazało się, że dwaj bracia wybrali się na ryby, „troszkę” wypili i wracali do domu. Za kierownicą siedział 51-letni mieszkaniec powiatu braniewskiego, u którego badanie alkomatem wykazało, że ma ponad 2,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierujący motorowerem poniesie odpowiedzialność karną, a dalsze czynności w sprawie prowadzą policjanci z Braniewa.
   
por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

". .. i od razu wyczuli woń alkoholu. " Musieli być mocno spragnieni przy tak czujnym węchu.
(2017.04.05)

info

1  
  0
Jak widać przemytu zero to dziadków na komarach wzieli na tapete. Rozliczać ich za to do czego zostali powołani a nie za wędkarzy a jak brak wyników to won na zbity pysk.
Obywatel.EU (2017.04.05)
@Obywatel.EU - Spoko zaraz zaczną wędkarzy kontrolować
(2017.04.05)
pieszy też wypije będzie dmuchanie bo się obalił na dziurawej drodze he do łopaty nieroby
(2017.04.05)

info

0  
  0
Poziom komentarzy, żenada.
(2017.04.06)

info

0  
  0