UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak widać przemytu zero to dziadków na komarach wzieli na tapete. Rozliczać ich za to do czego zostali powołani a nie za wędkarzy a jak brak wyników to won na zbity pysk.
Obywatel.EU
Jak widać przemytu zero to dziadków na komarach wzieli na tapete. Rozliczać ich za to do czego zostali powołani a nie za wędkarzy a jak brak wyników to won na zbity pysk.
Obywatel.EU