UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak widać przemytu zero to dziadków na komarach wzieli na tapete. Rozliczać ich za to do czego zostali powołani a nie za wędkarzy a jak brak wyników to won na zbity pysk.

Obywatel.EU

Anuluj