Na podwójnym gazie

5
13.02.2019
Na podwójnym gazie
61-letni mężczyzna został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego. Było to w okolicach miejscowości Nowakowo. Miał 0,6 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali wczoraj (12 lutego) dwóch kierujących nie posiadających uprawnień do kierowania. Zatrzymano także 61-latka, który kierował vw golfem. Mężczyzna został zatrzymany około godz.18 w okolicach Nowakowa. Badanie alkotestem wykazało 0,60 promila. Dalej już nie pojechał. Teraz za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Mnie policja często zatrzymuje do kontroli trzeźwości w obwodzie kaliningradzkim. Z reguły za pierwszym razem mam 4-5 promili. Po opłaceniu na miejscu akcyzy 600 rubli za ustnik jestem już zupełnie trzeźwy, wynik 0.00 i mogę jechać dalej.
Doświadczony.turysta. (2019.02.13)

info

5  
  1
A co z piratami drogowymi w znanych wioskach w szczególności podjazdami BMW i cała masa jeszcze innych marek. Drodzy policjanci, gdzie wy kontrolujecie, że stale ci sami naginają przepisy?
(2019.02.13)

info

6  
  0
Facet zepsutego kompotu się napił.
j2222 (2019.02.13)

info

4  
  1
A czy trzeźwy był policaj, który dziś rozwalił nowe policyjne BMW?;)
(2019.02.13)

info

6  
  1
Szczerze to mamy Policję w Elblągu do kitu ! Ludzie piszą, zgłaszają a oni jakby grochem o ścianę, nic nie dochodzi.
ścianabezodzewu (2019.02.15)

info

2  
  0