Policjanci z ruchu drogowego zatrzymali wczoraj (12 lutego) dwóch kierujących nie posiadających uprawnień do kierowania. Zatrzymano także 61-latka, który kierował vw golfem. Mężczyzna został zatrzymany około godz.18 w okolicach Nowakowa. Badanie alkotestem wykazało 0,60 promila. Dalej już nie pojechał. Teraz za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter