UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Szczerze to mamy Policję w Elblągu do kitu ! Ludzie piszą, zgłaszają a oni jakby grochem o ścianę, nic nie dochodzi.

ścianabezodzewu

Anuluj