UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szczerze to mamy Policję w Elblągu do kitu ! Ludzie piszą, zgłaszają a oni jakby grochem o ścianę, nic nie dochodzi.
ścianabezodzewu
Szczerze to mamy Policję w Elblągu do kitu ! Ludzie piszą, zgłaszają a oni jakby grochem o ścianę, nic nie dochodzi.
ścianabezodzewu