Pierwsza sytuacja miała miejsce wczoraj (30 sierpnia) w miejscowości Kamiennik. Tam patrol zatrzymał 45-latka jadącego skuterem. Podczas badania alkotestem okazało się, że mężczyzna ma o jeden promil alkoholu w organizmie za dużo. Odpowie on teraz za jazdę pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Z kolei przy ul. Łęczyckiej patrol zmierzył prędkość 61-letniej kobiecie, która kierowała wiekowym już mercedesem 124. Okazało się, że auto jechało z prędkością 103 km/h (z góry) w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Kobiecie zatrzymano na trzy miesiące prawo jazdy.
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter