UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Policja powinna na okrągło patrolować miejscowości Wiktorowo i Wikrowo ze zwróceniem na motocyklistów głównie małolatów, ale nie tylko ich, bo starsi również jeżdżą bez kasków oraz niektórzy bez ważnych dopuszczeń do poruszania się po drogach publicznych. Nie mówiąc już o prędkościach z jaką oni jeżdżą.


Anuluj