Mieli w samochodzie marihuanę
fot. (arch. portEl.pl)
27-letni Piotr G. oraz 19-letni Kamil G. zostali zatrzymani przez policyjny patrol. W aucie, którym jechali, policjanci znaleźli papierowe zawiniątko z marihuaną. Wcześniej, zapach rośliny funkcjonariusze wyczuli, gdy tylko otworzyły się drzwi kontrolowanego auta. Za posiadanie narkotyku może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.